5 mar 2011

Imieninowa dla bardzo wiekowego pana:)

Hurrra udało się !!! W końcu się przełamałam, zrobiłam karteczkę z prawdziwego papieru scrapkowego, do tej pory moje wcześniejsze karteczki były robione z papieru serwetkowego(oj na prasowałam się ich....) i skóropodobnego, długo się nie mogłam przełamać do kupna kolorowych papierów bo ja jak czegoś nie dotnę i zobaczę na własne oczy to mam problem z kupnem. Do kolorowych papierów bardzo długo  przekonywała mnie PRZEWSPANIAŁA KUMPELA ANIA "MELLAN", którą większość z Was już ją bardzo dobrze zna, a kto jej nie zna zapraszam do obejrzenia jej FANTASTYCZNEGO BLOGU!!!  nie pożałuje a dlaczego przekonajcie się sami , http://pasjaanny.blogspot.com/  i w końcu jej się udało!!!. Ta dziewczyna jest nieziemska, to ona mnie wprowadziła w ten wspaniały  i tajemniczy świat scrapków, dzięki niej powstał mój blog.

ANIU BARDZO BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ CI ZA WSZYSTKO CO DLA MNIE ZROBIŁAŚ, CHYLĘ NISKO CZOŁO PRZED TOBĄ:) 

Karteczkę ,którą Wam przedstawiam powstała z kolekcji papierów Zauroczenie "EUFORIA", kupiłam to prawie rok temu u Endiego, długo te papiery leżały w szufladzie co je wyciągnęłam nie miałam pomysłu. Wykorzystałam wykrojniki, które użyczyła mi ANIA wraz z maszynką (wizzard Spellbinders  i wielu wykrojników - boskie narzędzia- przez nie nie mogę spać po nocach... Aniu dzięki, dzięki, dzięki:)), dziurkacze motylki i stempelek kupiłam w artpasjach. Stempelek pokolorowałam kredkami akrylowymi a same różyczki stempelka zrobiłam w formie 3D, miedziane kropelki akrylowe z Craftstore, czerwone różyczki kupiłam kiedyś na Allegro.  
A teraz zapraszam do obejrzenia najnowszego "dzieła", myślę że wyszło nie najgorzej:) Mam nadzieję, że nie za nudzę Was tą ilością zdjęć ale nie wiedziałam, które wybrać:) 
Życzę miłego oglądania i pozostawione słówko- za które będę bardzo wdzięczna:)
Pozdrawiam serdecznie:)

  

3 komentarze:

 1. Ewuś ale mnie zawstydziłaś tymi wszystkimi komplementami i podziękowaniami :)Wzruszyłam się do łez.
  Ty wszystko zawdzięczasz sobie, ja tylko troszkę Ci pokazałam :) To Ty masz kapitalne pomysły i celnie podejmujesz nowe wyzwania kartkowe :)
  Mimo wszystko BARDZO DZIĘKUJE!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. A karteczka w papierowym wydaniu wygląda prześlicznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oto cała Ania, jak zwykle bardzo skromna! Dzięki za miłe słówka. Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń