19 kwi 2011

Męska urodzinowa...)

Dzisiejszy parawanik wykonałam z przecudownego papieru (sorry ale nazwy nie znam), który dostałam w prezencie na urodzinki  od Ani MELLAN,  mega paczuszkę w której bagatela  było tylko............ 230 sztuk przepięknych papierów!!!!  Totalny papierowy zawrót głowy nie wiem od którego zacząć! DZIĘKUJĘ ANULKA. Teraz rozumiem dlaczego tak z ciężkim sercem idzie Wam krojenie papierów, sama to odczułam, serce się krajało na widok ciętego papieru.
Dzisiejszy parawanik jest wielkości formatu A4 - kartka miała być duża, jako dodatki zastosowałam tekturowe zawijaski, które zakupiłam u znanej Wam EFINKI, są cudowne! Miedziane kropelki akrylowe z Craftstore, troszeczkę papier potuszowałam brązowym tuszem i to wszystko, gdyż sam papier w sobie jest tak piękny, że zbędne byłoby dodawanie większej ilości ozdóbek.
Dzięki za odwiedzinki i pozostawione słówko:) Pozdrawiam serdecznie:)7 komentarzy:

 1. Bardzo ładna, a papierek faktycznie na tyle urokliwy że wiele dodaktów nie trzeba, a te ktróe dałaś świetnie się komponują

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ się cieszę Ewcia że w końcu wzięłaś się za ten parawanik :) Cudownie Ci wyszedł. Kolorki męskie, papier cudny i taka bez zbędnych udziwnień. Śliczna!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja do tej pory podziwiałam prace Ani w Jej Pasji, a teraz będę podziwiać jeszcze Twoje.
  Pięknie Ci wyszedł ten parawanik.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny prezent dostałaś i zrobiłaś z niego świetny użytek :)
  Papier to Webster Pages ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna kartka! Papier nie mógł być lepiej wykorzystany!

  OdpowiedzUsuń
 6. WOW!!! Dziewczyny bardzo dziękuję za tak liczne odwiedziny i przemiłe komentarze, Wasze opinie są dla mnie inspiracją do dalszego scrapkowania. Monia dzięki za nazwę papieru będę wiedziała do kogo się zwrócić w tej sprawie: Aniu długo to trwało, ale się w końcu udało:) Gdyby nie Twój prezencik toby nie powstała taka karteczka, jeszcze raz dzięki za wszystko.
  Darias mam pytanko, czy my się przypadkiem nie znamy bo mam wrażenie jakbyśmy się już długo znały:) Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń